Силіконова приманка Ringer Worm по 50 и 100 штук

Силіконова приманка Ringer Worm у пакеті по 50 та 100 штук. Буде корисна для невеликих магазинів які продають примарки поштучно або знають як працює ця приманка по лові щуки та судака.

Розмір:
В упаковці:
50 приманок
Кількість:
Ціна:
299 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Ringer worm є ребристим хробаком з незвичайним твістерним хвостиком. Ця приманка увібрала всі якості уловистої гуми. Приманка є активною та дуже активно грає хвостом. Гнучка форма приманки, безліч ребер і активний твістерний хвіст не залишить без уваги жодного хижака. Між безлічі ребер приманки залишається багато бульбашок повітря, які при падінні на дно створюють ефект натуральності.

Силіконова приманка Ringer worm відмінно ловить щуку та судака. Найчастіше трапляється великий окунь. Траплялися випадки коли при лові судака в повне безкльов'я, ця приманка ставала єдиною приманкою на які слідували клювання. Ви завжди можете купити цю приманку у звичайній zip упаковці, перейшовши за цим посиланням.

Проводка: класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, одиночні підкиди, . При лові щуки ця приманка найкраще працює на стандартній не швидкій сходинці з паузою 3 секунди. По судаку і окуню краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка об'ємна та активна, і найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак, окунь.

Силіконова приманка Ringer Worm по 50 и 100 штук виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: