Силіконова приманка Ringer Worm

Силіконова приманка Ringer Worm є активною приманкою, яка має дуже багато ребер, довгасте червоподібне тіло та активний твістерний хвостик. Принада добре себе показала по лові щуки та судака.

Розмір:
В упаковці:
7 приманок
Кількість:
Ціна:
45 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Ringer worm є ребристим хробаком з незвичайним твістерним хвостиком. Ця приманка увібрала всі якості уловистої гуми. Приманка є активною та дуже активно грає хвостом. Гнучка форма приманки, безліч ребер і активний твістерний хвіст не залишить без уваги жодного хижака. Між безлічі ребер приманки залишається багато бульбашок повітря, які при падінні на дно створюють ефект натуральності.

Силіконова приманка Ringer Worm 3 відмінно ловить щуку та судака. Найчастіше трапляється великий окунь. Траплялися випадки коли при лові судака в повне безкльов'я, ця приманка ставала єдиною приманкою на які слідували клювання.

Відео де ми ловимо цією приманкою:

Проводка: класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, одиночні підкиди, . При лові щуки ця приманка найкраще працює на стандартній не швидкій сходинці з паузою 3 секунди. По судаку і окуню краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка об'ємна та активна, і найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак, окунь.

Силіконова приманка Ringer Worm виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: