Силіконова приманка Вугор

Силиконовая приманка Угорь.

Розмір:
В упаковці:
5 приманок
Кількість:
Ціна:
40 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Вугор є прогонистим твістером з великим активним хвостом. Приманка має оригінальну форму: витягнуте тіло без ребер. Дуже активний і привабливий хвіст не залишить без уваги жодного хижака.

Відео де ми ловимо цією приманкою:

Приманка є активною і має дуже активну гру. Хвіст коливається з досить великою амплітудою. Приманок з подібною грою насправді дуже мало, причому з усіх, що я пробував, жодна приманка з таким прогінним тілом подібним чином не грає.

Поєднання перерахованих факторів не залишать жодного хижака байдужим, тому саме у цієї приманки в мережі є безліч позитивних відгуків рибалок на щуку і великого окуня. Також іноді стріляє і по судаку.

Проводка: класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, одиночні підкиди. При лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд. По судаку і окуню краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак, окунь.

Силіконова приманка Вугор виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: