Силіконова приманка Tioga

Силіконова приманка Tioga 3 дюйма є черв'яком з ущільненням у верхній частині приманки, в низу приманки Tioga має віброхвіст який надає її дуже активну гру. Ця приманка дуже добре показала себе при лові судака, великого окуня та щуки.

Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Tioga розроблена спеціально для лову судака та окуня. Але й щука активно їсть Тіогу. Приманка має вигляд ребристого хробака з привабливим віброхвістом. При русі у воді генерують хижаки, що привертають коливання. Бічні реберця підсилюють гру приманки, що створює невеликий шумовий ефект, що додатково приваблює рибу. Круглий хвостовий п'ятак поводиться дуже «чуйно», граючи на найменших вагах і швидкостях анімації.

Монтувати приманку можна як на джиг-головці, так і на гачку офсетному іноді встановлюють і двійник. Силіконова приманка Tioga є класикою окуневого та судацького лову. Головне підібрати потрібний розмір. На окуня більше, на судака побільше.

Проводка: одиночні підкиди, подвійне підкидання, класична сходинка 2-3 підмота з паузою. При лові судака, ця приманка найкраще працює на агресивній проводці. Різкий один або два підкидання/пауза. При лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі. Головне її знайти;)

Риба: судак, щука, окунь.

Силіконова приманка Tioga виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: