Силіконова приманка Tanta

Силіконова приманка Tanta виконана у вигляді ребристого хробака з довгим рухомим хвостиком. Приманка пасивна і це не заважає їй чудово ловити окуня, щуку і судака. На протязі свої привабливо рухає хвостиком залучаючи хижака.

Розмір:
В упаковці:
10 приманок
Кількість:
Ціна:
40 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Tanta має безліч ребер і схожа на хробака з дуже м'яким хвостиком, який приваблює будь-яку рибу. Дана приманка підійде для лову всіх видів риб, що мешкають у наших водоймах, має відмінну результативність, є складом з сегментним тілом і коротким тонким хвостиком. Така форма ідеальна для лову пасивної риби: при найменшому русі кінчиком вудилища приманка буквально оживає і завдяки сегментному тільцю здійснює спокусливі рухи, що приваблюють рибу, але й у періоди активного клювання - ця приманка на висоті. Вона чудово ловить щуку, судака і звичайно ж окуня!

Принада виконана з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактантів, силікон має позитивну плавучість, що надає приманці особливої ​​гри під водою. Так само, на відміну від оригіналу, принада має ніші під офсетний гачок. Ловити на неї в корчах одне задоволення.

Можна сміливо говорити, що силіконова приманка Tanta - одна з кращих приманок, яка завжди виручає в періоди безкльвів і часто ставати фаворитом на змаганнях, де важлива кожна, навіть найменша, спіймана риба.

Відео де ми ловимо цією приманкою:

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. Я добре ловлю окунів і щуку на цю приманку проводячи її одним підкидом по дну. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Якщо Ви потрапили на зграю окунів - приготуйтеся, зараз буде багато клювання :) Також, за відгуками рибалок, на Південному Бузі танта просто косить судака.

Пора року: цілий рік. Приманка пасивна і може розворушити навіть пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: щука, окунь, судак.

Силіконова приманка Tanta виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

  • AndRy
    Танта 3.5 дюйма на щуку самое то. Приманки отлично себя показали. На осень буду заказывать еще! Брал Колу и Оранж. Супер!

  • Fish!Fish! to AndRy
    Очень рад что Вам понравились приманки!
  • Александр
    Резина работает. Хорошего качества, не дорого. В приманке ниша для офсетного крючка. Очень не плохо

Залишити відгук

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: