Силіконова приманка Sawamura

Силіконова приманка Sawamura являє собою класичний віброхвіст, що формою нагадує рибу - звичайний кормовий об'єкт для нашого хижака.

Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Sawamura - віброхвіст, який є дуже популярним серед наших рибалок, що підтверджується гарною уловистістю. Ця приманка на багатьох риболовлях виявлялася, без перебільшення «силіконовою принадою №1».

Висока уловистість віброхвоста Sawamura One'Up Shad пояснюється насамперед геометрією приманки. Рухи виходять спокійні та стійкі. Sawamura, на відміну від багатьох інших віброхвостів, не вибаглива до гри, і дуже успішно працює на класичній сходинці. Як і більшість приманок-віброхвістів особливо уловистий на затяжних падіннях. Силіконова приманка Sawamura One'Up Shad чудово працює по щуці, судаку і навіть великий окунь не проходить його стороною.

Відео де ми ловимо цією приманкою:

Розробникам цієї моделі вдалося домогтися поєднання разючої свободи рухів хвостової частини приманки та її відмінної живучості. Принада розділена на дві частини явно вираженою борозенкою по центру. Хвостова лопать невелика і має цікаву, не звичайну форму - тому для своїх коливань приманки характерна досить висока частота, властива руху риби, що втомилася, вже нездатною уникати погоні. Sawamurа легко одягається на офсетний гачок для безпечного проведення в корчах та камінні. Ми рекомендуємо використовувати оффсет та штопор для більшої надійності та довговічності приманки. Звичайно, якщо в місці лову немає коряжників і чисте дно - краще оснащувати приманку одинарним або подвійним гачком. Також можна використовувати джиг-головку.

Проводка: класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, одиночні підкиди, . При лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд. По судаку і окуню краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак, окунь.

Силіконова приманка Sawamura виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: