Силіконова приманка Relax Shad

Relax Shad - це великий шед-ріппер з широким тілом плескатий з боків. Чудова приманка для щуки, судака. Як правило - це тролінгова класика і більшість рибалок використовують цю приманку саме в тролінговому лові.

Розмір:
В упаковці:
1 приманок
Кількість:
Ціна:
35 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконові приманки XL розміру від компанії Relax, якими є модель Shad (Шед), у нас реалізовані в розмірах 6 і 9 дюймів. Вони зарекомендували себе серед рибалок як якісні, уловисті приманки за доступними цінами.

Relax Shad - це великий ріппер з широким тілом плескатий з боків. Чудова приманка для щуки, судака. Як правило – це тролінгова класика. Великий розмір силікону успішно застосовується для тролінгу. М'який матеріал приманки та велика п'ята на хвості забезпечує їй дуже привабливу та активну гру. Хвіст починає працювати при найменшому русі.

Звичайно, з таким великим віброхвістом вам доступні й інші способи лову: ривковий (твітч як воблер або джерк), джиговий лов або просто рівномірний. Рибалки призвичаїлися ловити цією приманкою як із завантаженням, так і без неї. Relax Shad 6 і 9 дюймів цілком може навіть замінити воблер, при лові без завантаження.

Проводка: тролінг, класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, рівномірне проведення. При лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд. По судаку краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак.

Силіконова приманка Relax Shad виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: