Силіконова приманка Predator

Manns Predator - великотілий віброхвіст з дуже активною грою та ролінгом. Відмінно зарекомендував себе серед наших рибалок при лові щуки та судака.

Розмір:
В упаковці:
5 приманок
Кількість:
Ціна:
48 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Предатор - великотілий віброхвіст з дуже активною грою та ролінгом. Відмінно зарекомендував себе серед наших рибалок при лові щуки та судака. Очевидно, що для спінінгістів-початківців найпростішою і зрозумілішою силконовою принадою є віброхвіст. Віброхвіст Predator якраз є такою принадою. Приманка дуже активна і має виражений ролінг у воді що створює значні вібрації і манить рибу. Тому навіть без якихось хитрих подач і прийомів проводки, на віброхвости можна зловити рибу, і навіть не йдеться про сходинку. Приманка добре ловить на рівномірну проводку. Досить активний окунь, щука, голавль та деякі інші хижаки легко звабляться на рівномірну проводку. Це зробило цей вид м'яких силіконових приманок дуже популярним.

Manns Predator 3 – одна з найвідоміших приманок із лінійки силіконових віброхвостів. Уловистість віброхвоста Маннс Предатор 3 – доведена успішними рибалками сотень і тисяч наших рибалок протягом уже більш ніж 15 років, приблизно стільки вироби фірми Mann's на нашому ринку. Розмір 3 дюйми якраз підходить для упіймання середньої і великої щуки, і звичайно ж судака, також, від сивих екземплярів - до трофейного «кликастого государя».

Проводка: класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, одиночні підкиди рівномірне проведення. При лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд. По судаку краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак, окунь.

Силіконова приманка Predator виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: