Силіконова приманка Larva

Силіконова приманка Larva одна з найкращих імітацій личинки бабки. Приманка виконана з безліччю ребер, у яких затримуються бульбашки повітря, приманка дуже м'яка і еластична. Відмінна приманка для лову окуня, судака і звичайно ж щуки.

Розмір:
В упаковці:
8 приманок
Кількість:
Ціна:
30 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Ларва одна з найбільш уловистих пасивних силіконових приманок у вигляді личинки бабки для лову судака, окуня, щуки. Завдяки ребристій структурі приманка утримує повітря, що надає їй певної плавучості. Принада чудово працює цілий рік як по холодній воді так і в літню спеку.

Ця комаха живе у всіх водоймах, переміщається по дну і водним рослинам відносно повільно, і легко стає здобиччю будь-якого з підводних жителів, хто може її проковтнути. Силіконові імітації личинок бабки почали з'являтися на прилавках рибальських магазинів лише недавно - скопіювати цю живність у всіх деталях виявилося неважко.

Імітація личинки бабки яку виконує Ларва чудово працює цілий рік. Улюблена їжа і хижих, і мирних риб, ця комаха живе у всіх водоймах, переміщається дном і водним рослинам відносно повільно, і легко стає здобиччю будь-якого з підводних жителів, хто може її проковтнути. Силіконові імітації личинок бабки почали з'являтися на прилавках рибальських магазинів лише недавно - скопіювати цю живність у всіх деталях виявилося неважко.

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. Я добре ловлю окунів і щуку на цю приманку проводячи її одним підкидом по дну. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Якщо Ви потрапили на зграю окунів - приготуйтеся, зараз буде багато клювання :) 

Пора року: цілий рік. Приманка пасивна і може розворушити навіть пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: щука, окунь, судак.

Силіконова приманка Larva виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: