Силіконова приманка Java stick

Javastick (Джавастик) - це червоподібна приманка, що складається з декількох рухомих сегментів. Завдяки утонченням в тілі приманки можна досягти дуже активної або ж вираженої гри приманки.

Розмір:
В упаковці:
20 приманок
Кількість:
Ціна:
40 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Javastick / Polaris є дуже рухливим черв'яком, що складається з декількох сегментів. Джавастик вважається пасивною принадою, і її гра та привабливість під водою залежить від рук рибалки. Потрібно займатися анімацією кінчиком вудилища її гри. Ця силіконова приманка відмінно зарекомендувала себе для лову активної та пасивної риби.

У народі цю приманку називають Джавік і вона рекомендується початківцям в ультралайті та лайтовій рибалці. Цілком можливо, що на цю приманку буде впіймана ваша перша риба. Якщо окунь є, то на такий тип приманок він клює, як правило, завжди. Але не тільки окунь може дзьобнути на цю приманку. Траплялися випадки коли траплялися і трофеї на приманки не більше двох дюймів.

Також ця приманка дуже ефективна у любителів, які використовують кілька штук на коротких повідцях, а в кінці вантажило у вигляді кулі. Метод волочіння по дну регулярно приносить такі результати, які будь-яким іншим оснащенням досягти не просто. Це я вам про місцевих рибалок на Оболоні говорю.

У Javastick немає самого уловистого кольору, всі працюють. Тому колір потрібно підбирати на риболовлі.

Відео де ми ловимо цією приманкою:

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. Я добре ловлю окунів на цю приманку проводячи її одним підкидом по дну. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Якщо Ви потрапили на зграю окунів - приготуйтеся, зараз буде багато клювань :)

Пора року: цілий рік. Приманка пасивна і може розворушити навіть пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: окунь, судак, щука.

Силіконова приманка Java stick виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: