Силіконова приманка G-Tail Grub Fat

Твістер G-Tail Grub Fat підходить для лову всіх видів хижої риби. В улові завжди будуть щука, великий окунь, судак і навіть сом. Відмінно працює у будь-яку пору року.

Розмір:
В упаковці:
7 приманок
Кількість:
Ціна:
42 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка G-Tail Grub Fat - це класична модель твістера з широким ребристим хвостом, без якої не обходиться асортимент жодного з виробників твістерів. Тіло дійсно об'ємне і щільне, що дозволяє гачку добре триматися у приманці. При лові джиг часто використовується монтаж на двійнику або офсеті. Це універсальна приманка, яка відмінно ловить і по теплій і холодній воді. В улові завжди буде щука, окунь, судак і навіть сом.

Як уже було сказано раніше - репліка Reins Fat G-tail Grub є класичний твістер, але з однією особливістю - це широкий, але тонкий і дуже м'який хвіст твістера, як і у приманки-хробака G-tail Saturn виконаний у формі латинської літери "G". Це дозволяє приманці включатися в гру на повільній проводці і найлегших потяжках. Досить товсте тіло твістера добре підходить для насаджування на джиг-головку, але його можна використовувати також на офсеті та відкритому одинарному гачку/двійнику.

Середній розмір 3 дюйми вже встиг себе зарекомендувати у лові великого окуня та судака.

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, 2-3 підмота з паузою. За нашими спостереженнями, при лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд. По судаку та окуню краще працює проводка у вигляді різких одиночних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: судак, щука, окунь.

Силіконова приманка G-Tail Grub Fat виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: