Силіконова приманка Fish Tail

Силіконова приманка Fish Tail - прогінна, з невеликими реберцями слаг і хвостиком на кінці. Як правило, ця приманка ловить усі види хижих риб, але особливо до смаку доводиться великому окуню і судаку. Щука теж не проходить цю приманку повз.

Розмір:
В упаковці:
7 приманок
Кількість:
Ціна:
38 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Fish Tail має прогінку фору у вигляді черв'яка або складу з невеликим хвостиком в нижній частині приманки. Приманка вважається не активною, але при різноманітних проводках можна помітити, що хвостик включається в гру.

Приманка Fish Tail є, на нашу думку, недооціненою приманкою та звичайних рибалок. Ця силіконова приманка підійде для риболовлі на щуку, окуня або судака джигом. Багато спортсменів знають про потенціал Fish Tail на змаганнях і на риболовлі, тому дуже часто ця приманка стає паличкою-виручалочкою на шляху до перемоги або трофею. Цікавий факт, що спортсмени вибирають дуже маленькі розміри, трохи більше двох дюймів.

Ми теж успішно ловимо цією приманкою щуку, судака та окуня і рекомендуємо її і початківцям та професіоналам. Проводка для цієї приманки може використовуватись різноманітна. Все залежить від місця лову, дна, стилю тощо. Окунь і судак добре реагують на різкі, ритмічні підкидання. Щука, теж не проти поласувати цією приманкою.

Відео де ми ловимо цією приманкою:

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. За своїм досвідом можу сказати, що найкраща проводка - одиночні/подвійні підкиди. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Цікавий факт, що іноді ця приманка є однією робочою приманкою на рибалці. Помічено, що на стоячих водоймах Fish Tail працює ще краще.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка пасивна і в залежності від Вашої проводки може розворушити навіть пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: щука, окунь, судак.

Силіконова приманка Fish Tail виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: