Силіконова приманка Easy Shiner

Силіконова приманка Keitech Easy Shiner є універсальною, дуже уловистою приманкою. Форма приманки – класична кормова база для хижака нашого регіону – мальок.

Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Keitech Easy Shiner дуже уловиста, тому вона стала дуже популярною останні кілька років. Тіло Easy Shiner є віброхвіст, класична форма мінноу, що надає приманці натуральності і подібності з повсякденною кормовою базою будь-якого хижака.

Ця силіконова приманка ідеально підійде для лову на класичний джиг, "техас", "дроп-шот" і, звичайно, для інших способів лову. Приманку Easy Shiner використовують у різних розмірах для лову всіх видів хижих риб нашого регіону. Наприклад, розміром 2-2.7 дюйма, переважно ловлять окуня, дрібну щуку, не великого судака. Якщо використовувати маленькі розміри – клювань буде дуже багато. Але будьте готові до дрібної риби. При використанні 3/4/5 дюймів кількість клювань зменшується, але в улові вже більші особини.

При першому ж розгляді приманки можна побачити дивовижну подібність із основним кормовим об'єктом хижаків нашого регіону – мальком. І це перше що вселяє рибалку впевненість у уловистості цієї приманки. Можна вилити основні переваги: ​​Приманка є універсальною і підходить для всіх видів хижака (окунь, судак, щука), дозволяє застосовувати велику кількість різних монтажів і проводок, відмінно працює як на офсетному гачку так і на одинарному.

Проводка: класична сходинка 2-3 підмота з паузою, рівномірне проведення. На мою особисту думку Easy Shiner у розмірі 2,5-3 дюйми - це найкраща приманка для новачка та рибалки, який вирішив спробувати джиг. Якщо Ви не женетеся за трофеєм, а хочете отримати саме клювання - ця приманка повинна завжди бути у Вашому арсеналі. Кращою проводкою буде два/три підмотування котушкою з паузою до трьох секунд.

Пора року: весна, літо, осінь, зима. У моїх руках, ця приманка працює цілий рік. Навіть взимку, якщо водойма не покрита льодом.

Риба: щука, окунь, судак.

Силіконова приманка Easy Shiner виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: