Силіконова приманка Crazy Flapper по 50 та 100 штук

Силіконова приманка Keitech Crazy Flapper є імітацією ракоподібної істоти. За формою Крейзі Флеппер нагадує рак. Тіло приманки досить масивне, з ущільненням із середини до голови та витонченням до клешня.

Розмір:
В упаковці:
100 приманок
Кількість:
Ціна:
550 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

За формою Крейзі Флеппер нагадує рак. Тіло приманки досить масивне, з ущільненням із середини до голови та витонченням до клешня. В основній частині є проріз для гачка офсетного, завдяки чому для цієї приманки відмінно підходить офсетний гачок. Оскільки кріплення гачка зазвичай робиться таким чином, щоб вістря було приховано в товщі тіла приманки, то така можливість дає широкий вибір місця облова, аж до зарослих рослинністю місць або нерівного дна. Задня частина приманки оснащена елементами, схожими на вусики, клешні з чітко вираженими очима.

Примітно, що цей рак може дуже допомогти не тільки по активній, але і по пасивній рибі. Добре показує себе при всіх видах проводки спокушаючи навіть дуже пасивного хижака. А ловити рибу на цю приманку можна цілий рік, якщо, звичайно, Ви знайдете відкриту воду. На цю силіконову приманку відмінно буде клювати щука, судак, окунь та інші риби. Іноді влітають навіть сазани трофейних розмірів.

Силіконова приманка Crazy Flapper виготовлена ​​з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. Я добре ловлю окунів і щуку на цю приманку проводячи її одним підкидом по дну. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Якщо Ви потрапили на зграю окунів - приготуйтеся, зараз буде багато клювання :) 

Пора року: цілий рік. Приманка пасивна і може розворушити навіть пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: щука, окунь, судак.

Силіконова приманка Crazy Flapper по 50 та 100 штук виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: