Силіконова приманка Crazy Flapper

Силіконова приманка Keitech Crazy Flapper є імітацією ракоподібного. За формою Крейзі Флеппер нагадує рак. Тіло приманки досить масивне, з ущільненням із середини до голови та витонченістю до клешня.

Розмір:
В упаковці:
7 приманок
Кількість:
Ціна:
40 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка репліка Keitech Crazy Flapper є імітацією ракоподібного. З усієї різноманітності силіконових приманок Crazy Flapper або "Божевільне плескання" відрізняється не тільки своєю досить оригінальною формою, а й винятково незвичайною, дуже цікавою грою. Головна заслуга такої гри приманки в особливій будові, її клешнів, які утворюють у воді активні, розгонисті та дуже привабливі рухи.

За формою Крейзі Флеппер нагадує рак. Тіло приманки досить масивне, з ущільненням із середини до голови та витонченням до клешня. В основній частині є проріз для гачка офсетного, завдяки чому для цієї приманки відмінно підходить офсетний гачок. Оскільки кріплення гачка зазвичай робиться таким чином, щоб вістря було приховано в товщі тіла приманки, то така можливість дає широкий вибір місця облова, аж до зарослих рослинністю місць або нерівного дна. Задня частина приманки оснащена елементами, схожими на вусики, клешні з чітко вираженими очима.

Примітно, що цей рак може дуже допомогти не тільки по активній, але і по пасивній рибі. Добре показує себе при всіх видах проводки спокушаючи навіть дуже пасивного хижака. А ловити рибу на цю приманку можна цілий рік, якщо, звичайно, Ви знайдете відкриту воду. На цю силіконову приманку відмінно буде клювати щука, судак, окунь та інші риби. Іноді влітають навіть сазани трофейних розмірів.

Відео де ми ловимо цією приманкою:

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. Я добре ловлю окунів і щуку на цю приманку проводячи її одним підкидом по дну. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Якщо Ви потрапили на зграю окунів - приготуйтеся, зараз буде багато клювання :) 

Пора року: цілий рік. Приманка пасивна і може розворушити навіть пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: щука, окунь, судак.

Силіконова приманка Crazy Flapper виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

  • Евгений
    Отличные приманки но Crazy Flapper это вообще рабочая приманка. Ловлю ней постоянно. Буду брать еще так как мой запас подходит к концу. Цена по сравнению с оригиналом копейки.

Залишити відгук

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: