Силіконова приманка Bugsy

Силіконова приманка Bugsy має вигляд кільцеподібного хробака який покритий безліччю ніжок. Також приманка закінчується дуже активним твістерним хвостиком. Bugsy є універсальною приманкою і ловить все, що є під водою. Завжди допоможе уникнути нуля.

Розмір:
В упаковці:
5 приманок
Кількість:
Ціна:
40 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

У багатьох рибалок силіконова приманка Bugsy 3 дюйми є однією з найкращих приманок та класикою лову хижака на джиг. Силіконова приманка Bugsy - виконана у формі черв'яка з численними лапками, яка має активний твістерний хвостик. На перший погляд, дивне поєднання, але він виявився дуже результативним. Bugsy має всі шанси бути названою однією з найуніверсальніших приманок сучасності так як ловить будь-яку рибу щуку, судака та великого окуня. Так само, іноді і біла риба не гидує цією принадою.

За своїм досвідом використання цієї приманки - можемо сміливо заявити, що силіконова приманка Bugsy це найкраща приманка по щуці та судаку. Особливо по великій щуці та судаку, коли розмір приманки має значення. Ця приманка ловить у той момент, коли всі інші приманки "мовчать" і здається, що час збиратися додому.

Проведення здійснюється в залежності від переваг рибалки, т.к. Приманка працює як на повільній, так і на швидкій проводці. Від різких одиночних/подвійних підривів до кількох повільних підмотів та волочіння по дну. Більшість клювань відбувається в момент торкання приманкою дна.

Силіконова приманка Bugsy виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

  • Санька
    Ловлю этой резиной уже полтора сезона. Работает стабильно. Соотношение цена-качество на высоте. Трофеи еще не попадались конечно, но силикон реально работает всегда. Песочный цвет, Зелень и Кола - это вообще фавориты этой резины!!!

  • Fish!Fish! to Санька
    Саня, спасибо! :)

Залишити відгук

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: