Силіконова приманка Ballist

Одна з найнезвичайніших і найпопулярніших приманок у наших рибалок. Гібрид хробака та твістера. Довге червоподібне тіло і маленький твістерний хвостик не залишають цю приманку без уваги риби.

Розмір:
В упаковці:
8 приманок
Кількість:
Ціна:
35 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Ballist є сукупністю твістера і черв'яка в одній приманці. Відрізняється від інших приманок довгим ребристим червоподібним тілом, в кінці якого знаходиться невеликий хвостик.

Принада відмінно імітує природні наживки тіло самого хробака, роблять цю приманку надзвичайно уловистою та популярною серед рибалок. Подача приманки хижакові може бути найрізноманітнішою: від волочіння або не активних підкидів над дном до дуже активної (агресивної) проводки з подвійними підкидами. Оснащувати цю приманку краще або офсетним гачком, або одинарним гачком в залежності від умов лову.

Подібні приманки дуже результативні в мікроджиг: при звичайній ступінчастій проводці або з волочіння приманки по дну. Але, і в легкому джиг відмінно працюють по окуню, судаку і щуці. Інші види риб теж дуже часто виявляють інтерес до цієї приманки.

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. Я добре ловлю окунів на цю приманку проводячи її одним підкидом по дну. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Якщо Ви потрапили на зграю окунів - приготуйтеся, зараз буде багато клювань :)

Пора року: цілий рік. Принада вважається напівпасивною і може розворушити навіть саму пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: окунь, судак, щука.

Силіконова приманка Ballist виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: