Силіконова приманка Ax Crow

Ax Crow є невеликим раком. Основною особливістю цієї силіконової приманки є те, що це не пасивна приманка, як більшість раків, а активна з досить активними клешнями.

Розмір:
В упаковці:
8 приманок
Кількість:
Ціна:
38 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Розробники приманки зробили спеціальні потовщення на кінцях клешен, при рівномірній проводці вони грають із досить високою частотою. Як правило, рухаються клешні не синхронно, а поперемінно і дуже активно, подібно до ластів природного кормового об'єкта. Самі клешні досить тонкі і широкі і тому при падінні рак Ax Craw Mini приймає вертикальне положення, ніби змахуючи клешнями, прагнучи до дна.

Силіконова приманка Ax Craw Mini є дуже універсальною приманкою, яка ловить абсолютно всю рибу, як хижака так і білизну. Його можна використовувати на звичайній чебурашці або джиг-головку і вести класичною сходинкою, при цьому гра цього рачка дуже цікава і нагадує гру двовісного твістера. Але всі свої можливості Ax Craw Mini розкриває при використанні в повідкових оснастках, на повідку або техаській оснастці. Як правило, основний об'єкт лову - окунь різних розмірів. Але, крім смугастого окуня, на Ax Craw Mini часто клює щука і судак, тому при використанні його на техаській оснастці краще використовувати м'який металевий матеріал повідку.

Проводка: одиночні підкиди, класична сходинка, але з меншою паузою. Я добре ловлю окунів на цю приманку проводячи її одним підкидом по дну. Ні окунь, ні щука не пропускають її. Якщо Ви потрапили на зграю окунів - приготуйтеся, зараз буде багато клювань :)

Пора року: цілий рік. Принада вважається напівпасивною і може розворушити навіть саму пасивну рибу. Завжди потрібно експериментувати з кольором та проводкою.

Риба: окунь, судак, щука.

Силіконова приманка Ax Crow виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: