Силіконова приманка Awaruna по 50 и 100 штук

Силіконова приманка Awaruna в пакеті по 50/100 штук є прогонистим віброхвістом, який має безліч черевних ребер, ребристу поверхню і дуже активну гру. Добре працює по щуці та судаку.

Розмір:
В упаковці:
50 приманок
Кількість:
Ціна:
275 грн.
Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Awaruna 3 дюйми є класичним віброхвістом. Як повідомляють розробники з компанії Pontoon 21 - приманка розроблена для успішної вправності судака та сома. Приманка має оригінальну форму: витягнутий корпус із дрібними ребрами майже по всій довжині приманки. Знизу знаходяться поперечно розташовані пластини, які при проводці створюють додаткові завихрення, що роблять приманку більш помітною. Хвостовий п'ят плоский і відносно невеликий.

Приманка є активною і має дуже активну гру. Жорсткий хвостовий п'ят коливається з досить великою амплітудою і ці коливання передаються на корпус віброхвоста Awaruna, так що приманка дуже рухлива. Приманок з подібною грою насправді дуже мало, причому з усіх, що я пробував, жодна приманка з таким прогінним тілом подібним чином не грає.

Поєднання перерахованих факторів не залишать жодного хижака байдужим, тому саме у цієї приманки в мережі є безліч позитивних відгуків судачатників. По щуці ця приманка також у лідерах!

Проводка: класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, одиночні підкиди. При лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд. По судаку і окуню краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак, окунь.

Ця позиція підійде невеликим магазинам, які продають приманки поштучно, оскільки вартість приманок у пакеті на 50/100 штук падає більш ніж на 10%. Ви можете купити приманку Awaruna в щільному zip пакеті в роздріб перейшовши на сторінку приманки на нашому сайті.

Силіконова приманка Awaruna по 50 и 100 штук виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

Ще не додано жодного відгуку. Будь першим!

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: