Силіконова приманка Awaruna

Силіконова приманка Awaruna є прогонистим віброхвістом, який має безліч черевних ребер, ребристу поверхню і дуже активну гру. Добре працює по щуці та судаку.

Цей товар вже знаходиться у кошику товарів!

Силіконова приманка Awaruna 3 дюйми є класичним віброхвістом. Як повідомляють розробники з компанії Pontoon 21 - приманка розроблена для успішної вправності судака та сома. Приманка має оригінальну форму: витягнутий корпус із дрібними ребрами майже по всій довжині приманки. Знизу знаходяться поперечно розташовані пластини, які при проводці створюють додаткові завихрення, що роблять приманку більш помітною. Хвостовий п'ят плоский і відносно невеликий.

Приманка є активною і має дуже активну гру. Жорсткий хвостовий п'ят коливається з досить великою амплітудою і ці коливання передаються на корпус віброхвоста Awaruna, так що приманка дуже рухлива. Приманок з подібною грою насправді дуже мало, причому з усіх, що я пробував, жодна приманка з таким прогінним тілом подібним чином не грає.

Поєднання перерахованих факторів не залишать жодного хижака байдужим, тому саме у цієї приманки в мережі є безліч позитивних відгуків судачатників. По щуці ця приманка також у лідерах!

Проводка: класична сходинка, 2-3 підмота з паузою, одиночні підкиди. При лові щуки, ця приманка найкраще працює на стандартній нешвидкій сходинці. Два/три підмота котушкою з паузою до трьох секунд. По судаку і окуню краще працює проводка у вигляді різких одиночних або подвійних підкидів приманки.

Пора року: весна, літо, осінь. Приманка активна та найкращий час для її використання під час підвищеної активності риби. Але, завжди потрібно експериментувати, тому що приманка дуже часто спрацьовує і по пасивній рибі.

Риба: щука, судак, окунь.

Силіконова приманка Awaruna виготовлена з якісного рибальського силікону, не містить солі та атрактанів, що робить силікон більш довговічним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Всі приманки мають позитивну плавучість, що надає їх грі особливу привабливість.

* Будь ласка, зверніть увагу, що всі приманки на сайті є репліками! Фото не завжди точно передає відтінок або колір вихідної приманки. Колір приманки може не значно відрізнятися від представленого на фото у вигляді партії приманок, фотообладнання та кольору монітора.

 • Сергей
  Отличные силиконовые приманки. Работают не хуже дорогих. Отдельная благодарность ребятам что насыпали на пробу разных приманок бесплатно.

 • Fish!Fish! to Сергей
  Спасибо!
 • Дмитрий
  Приманки очень качественные. Я очень доволен. Огромное спасибо за отдельный бонус!

 • Fish!Fish! to Дмитрий
  Пожалуйста! Спасибо за отзыв! :) НХНЧ!!
 • Гость
  Силикон рабочий. Щуку и судака ловит. В конце сезона 2018 пачка Аваруны купленной на пробу ушла за одну рыбалку по судаку. Всем и хвоста и чешуи!

 • Жека
  Спасибо FishFish за пробные приманки. Силиконовая приманка Awaruna 3 дюйма которую Иван предоставил мне абсолютно бесплатно - работает по щуке отлично. Хоть и цвет не понятный, это была пробная модель, она показала себя очень хорошо.

 • Fish!Fish! to Жека
  Спасибо Жека! Да, очень часто пробные цвета хорошо работают. Никто не знает точно, какой именно цвет нравится рыбе.

Залишити відгук

Довжиною не більше 240 символів

Схожі приманки: