Про наш магазин

Інтернет магазин fishfish.com.ua радий вітати спінінгістів та рибалок, просто гостей нашого сайту. Ми займаємося литтям силіконових приманок. Як ми всі бачимо, ціни на приманки з кожним днем ​​стають дедалі вищими. У нашому магазині Ви зможете знайти репліки багатьох дорогих брендових приманок за доступними цінами для всіх. Приманки не містять солі або атрактантів, що робить силікон більш міцним, не смердючим і не псуючим Ваші гачки. Вони чудово ловлять і без цих суто комерційних наворотів.

Колірна гама наших приманок - це класика спінінгового лову. Ми вибрали найробітніші кольори з палітри всіх виробників. Деякі кольори вдалося розробити і відмінно обловити експерементально-практичним шляхом. Результати рибалок на наші приманки Ви можете бачити у галереї.

При кожному п'ятому замовленні, будучи зареєстрованим клієнтом, у подарунок Ви можете вибрати пачку будь-яких доступних на сайті приманок. Усі приманки перевіряються на наявність шлюбу та пакуються в ручну. Принади упаковуються в щільний пакет Zip. Доставка будь-яким зручним способом.

Оптові замовлення обговорюються окремо. Оптовим замовленням вважається при замовленні від 100 упаковок будь-яких приманок. Для більш детальної інформації або оптового замовлення скористайтеся формою зворотного зв'язку або передзвоніть нам по телефону.

Ми не ставимо собі завдання заробити багато грошей на продажу силіконових приманок. Ви спитаєте, а чому тоді Ви це робите? Відповідь проста - тому що ми можемо! :) Це наше хобі!